РБ Лейпциг виграв свій перший трофей в історії

22 травня 2022, 00:41
У фіналі Кубка Німеччини РБ Лейпциг у серії пенальті обіграв Фрайбург

Гравець Лейпцигу у захваті від трофею

У суботу було зіграно фінал Кубка Німеччини. За трофей билися РБ Лейпциг та Фрайбург.

Рахунок було відкрито у першому таймі. На 19-й хвилині відзначився півзахисник Фрайбурга Максиміліан Еггештайн. Лейпциг відігрався після перерви, рахунок на 76-й хвилині зрівняв Крістофер Нкунку.

Основний та додатковий час завершився з рахунком 1:1. А у серії пенальті Лейпциг переміг – 4:2.

Зазначимо, що для клубу, заснованого у 2009 році це перший офіційний трофей в історії. У 2019-му та 2021 роках Лейпциг вже виходив у фінал Кубка Німеччини, але програвав там.

Раніше ми писали, що завершилася жіноча Ліга чемпіонів. Ліон у фіналі обіграв Баварію завдяки диво-голу.