Провокація вдалася. Образливий банер фанатів Ланса ледь не зірвав матч чемпіонату Франції

19 вересня 2021, 12:46
Вболівальники Ланса влаштували теплий прийом футболістам і фанатам Лілля. У підсумку тільки з допомогою поліції поєдинок вдалося продовжити

Образливий банер уболівальників Ланса / Фото: Twitter

Напередодні матчу 6-го туру французької Ліги 1 між Лансом і Ліллем вболівальники господарів поля влаштували неприємний сюрприз для ультрас гостей.

На центральній трибуні стадіону "Фелікс Болар" фанати Ланса виклали напис: "Лілль – лайно".

Найімовірніше, цей напис і спровокував два табори уболівальників під час північного дербі Ліги 1.

Нагадаємо, що фанати Ланса ледь не зірвали суботній матч чемпіонату Франції Ланс – Лілль (1:0). У перерві зустрічі вболівальники господарів підбігли до сектору з ультрас Лілля і вступили з ними в бійку.

Зіткнення на матчі Ланс – Лілль / Фото: Reuters

Для наведення порядку на стадіоні довелося підключити поліцію.

У підсумку з півгодинною затримкою, але другий тайм все-таки стартував. Гол поляка Франковськи на 74-й хвилині приніс Лансу перемогу 1:0.