"Останній танець" відправив Роналду додому! Бельгія обіграла чемпіонів Європи

27 червня 2021, 23:55
В Європі буде новий чемпіон. Збірна Бельгії мінімально обіграла Португалію завдяки голу Торгана Азара і вийшла в чвертьфінал Євро-2020

Роналду не зміг витягнути Португалію у чвертьфінал / Фото: Getty Images

Краща команда світу за рейтингом ФІФА і чинний чемпіон Європи. Така вивіска відмінно б підійшла до фіналу. Але Бельгія і Португалія зустрілися в першому раунді плей-оф.

Португальський захисник Пепе почав гру з перших хвилин і став найстаршим польовим футболістом, який вийшов у стартовому складі в плей-оф чемпіонату Європи – 38 років і 121 день.

Роботи у португальської оборони було більш ніж достатньо. Її пресували Кевін де Брейне, Ромелу Лукаку і Торган Азар.

Боротьба на полі була чоловічою / Фото: Getty Images

Про кожного з них по кілька слів. Де Брюйне отримав травму перед Євро-2020 і його участь була під великим питанням. Встиг відновитися, грав – і знову потрапив до лазарету. Сьогодні Кевін отримав сильний удар по ногах. У перерві його лікарі намагалися поставити на ноги, гравець навіть вийшов на другий тайм. Але пробув на полі три хвилини і попросив заміну.

Ромелу Лукаку напередодні матчу зізнався, що допомагав йому налаштовуватися на Португалію документальний серіал "Останній танець" про баскетбольну команду Чикаго Буллс 90-х років.

Завдяки фільму Лукаку зрозумів, що черпає мотивацію так само, як легендарний Майкл Джордан. Баскетболіст використовував критику на свою адресу, щоб стати кращим.

А що Торган Азар? А він забив. У кінці першого тайму потужним ударом з-за меж штрафного пробив португальського воротаря.

Португальці більше володіли м'ячем, більше били. Куртуа впорався з ударом Роналду зі штрафного, Жота промахнувся з гольової позиції, Діаш повинен був забивати після навісу з кутового, штанга врятувала бельгійців після удару Геррейро... Але до кінця матчу рахунок так і не змінився.

Дивіться також: Бельгія – Португалія: відео голів та огляд матчу Євро-2020

Бельгія виграла – 1:0, і в Європі тепер буде новий чемпіон. 2 липня Бельгія зіграє проти Італії.

Бельгія – Португалія – 1:0