Португалія – Німеччина: відео 6 голів і огляд кращого матчу Євро-2020

19 червня 2021, 21:13
Другий матч суботи в групі F пройшов на Альянц Арені в Мюнхені, де португальці мали намір достроково оформити вихід до 1/8 фіналу, але потрапили під німецький каток

Кріштіану Роналду проти Матса Гуммельса / Фото: Reuters

Після розгрому Угорщини 3:0 у стартовому матчі Євро-2020 Португалія вважалася невеликим фаворитом в поєдинку з Німеччиною, незважаючи на те, що німці грали на своїй території – в Мюнхені. Чемпіони першими відкрили рахунок, але після двох автоголів опинилися в ролі тих, що наздоганяють, і в підсумку програли – 2:4. Хоча були шанси на порятунок.

Дивіться огляд матчу

Дуже потужно розпочала поєдинок Німеччина, притиснувши суперника до своїх воріт. Протягом 14 хвилин португальці мусили відбиватися, але перша ж атака чемпіонів Європи завершилася забитим м'ячем. Після швидкого випаду "Обраних" шикарний пас на Роналду уздовж воріт віддав Діогу Жота, і Кріштіану не схибив.

Роналду забив перший гол у ворота збірної Німеччини у своїй кар'єрі і 12-й м'яч на чемпіонатах Європи.

Але Німеччина зрівняла рахунок на 35-й хвилині. Госенс отримав передачу на далекому куті штрафного і виконав знижку в центр, звідки точно в дотик пробивав Кай Хаверц. Але Рубен Діаш був першим і зрізав м'яч у свої ворота.

А через 4 хвилини "подвиг" Діаша повторив Рафаель Геррейро, який оформив автогол після навали Німеччини. Суддя довго перевіряв епізод на наявність офсайду, але м'яч все-таки зарахував.

У другій половині з 51-ї по 60-у хвилину в ворота португальців влетіло ще два м'ячі. Госенс отримав передачу на лівому фланзі і прострілив в центр, звідки точно в дотик пробив Хаверц.

А потім вже на 60-й хвилині Госенс забив сам головою після передачі Кімміха.

На 67-й хвилині португальці повернулися в боротьбу. Роналду з воротарської виконав знижку на дальню штангу, звідки точно пробив Жота – 2:4.

Після цього у португальців ще були моменти, щоб зрівняти рахунок, але вони їх не реалізували і програли Німеччині вп'яте поспіль.

У другому матчі групи смерті Франція не змогла обіграти Угорщину 1:1, поступаючись після першого тайму.

В останньому турі 23 червня в групі F Франція зіграє з чемпіоном Європи Португалією, а Угорщина спробує вирвати путівку в 1/8 фіналу у Німеччини. Матчі розпочнуться о 22:00.