Польща відмовилася виступити проти расизму перед футбольним матчем з Англією

1 квітня 2021, 11:24
Наші західні сусіди вважають, що є більш важливі проблеми

/ Фото: Reuters

Незвичайний епізод стався в середу ввечері перед поєдинком кваліфікації мундіалю в Лондоні, в якому зустрічалися збірні Англії та Польщі. Під час популярної останнім часом акції Black Lives Matter проти расизму футболісти перед стартовим свистком встають на одне коліно. А вчора поляки відмовилися це зробити, тоді як місцеві гравці підтримали традицію.

Вашій увазі – всі результати і відеоогляди матчів середи у відборі ЧС-2022.

Польські функціонери заявили, що тема боротьби з расизмом не є для них актуальною. І в світі є більш важливі проблеми, які потрібно вирішувати.

Сама ж гра завершилася непростою перемогою господарів з рахунком 2:1. На 19-й хвилині Гаррі Кейн відкрив рахунок з пенальті за фол проти Рахіма Стерлінга. На початку другого тайму молодий Якуб Модер з Брайтона відновив рівновагу. Але капітан МЮ Гаррі Магуайр на 85-й хвилині шикарним ударом приніс перемогу англійцям.