Підручний злетів на 12 сходинок у пасьюті, золотий дубль – у француза

13 березня 2021, 16:32
Українець стрибнув на 23-й рядок, а номером один знову став Кантен Фійон Має

Дмитро Підручний

Лідер збірної України з біатлону Дмитро Підручний піднявся на 12 місць у сьогоднішньому пасьюті на етапі Кубка світу в чеському Нове-Мєсто. Стартувавши 35-м після спринту, він фінішував 23-м.

При цьому якщо на перших двох вогневих рубежах Підручний сумарно допустив три промахи, то дві заключні стрільби подолав чисто.

Нагадаємо, 43-м в пасьюті мав стартувати ще один українець Артем Прима, проте головний тренер нашої збірної Юрай Санітра вирішив приберегти Приму на недільну естафету.

Стосовно переможця суботньої гонки переслідування у чоловіків, то ним став француз Кантен Фійон Має, котрий раніше виграв і спринт. Отже, у хлопця – золотий дубль.

Пасьют. Чоловіки

• 1. Кантен Фійон Має (Франція, 1+1+0+0) 28:46,7
  • 2. Йоганнес Тінгнес Бо (Норвегія, 1+0+0+1) +8,0
  • 3. Емільєн Жаклен (Франція, 0+0+1+0) +14,6
  • 23. Дмитро Підручний (Україна, 1+2+0+0) +2:32,0

Кантен Фійон Має / Фото: Reuters

Раніше ми писали, що паралімпійська збірна України завоювала 29 медалей на Кубку світу з лижних гонок та біатлону в Словенії, посівши друге загальнокомандне місце.