Батько тенісистки-красуні налякав суддю, та викликала на корт охорону

11 травня 2021, 13:54
Італійка Каміла Джорджі програла напружений матч на турнірі в Римі іспанці Соррібес-Тормо, а її тато поводився агресивно на трибунах

/ Фото: Instagram

Вкрай незвичайною вийшла зустріч першого кола великого турніру WTA в Римі. На ґрунті італійської столиці билися іспанка Сара Соррібес-Тормо і місцева тенісистка Каміла Джорджі. У підсумку поєдинок вийшов найтривалішим у світі в 2021 році! Дівчата грали 3 години 51 хвилину, а перемога дісталася іспанці – 7:6, 6:7, 7:5.

Напередодні Світоліна вилетіла з ТОП-5 рейтингу тенісисток світу.

Матч запам'ятається також агресивною поведінкою батька і тренера італійки – Серджіо. В одному з епізодів він підтримав дочку і разом із Камілою вступив в суперечку стосовно ауту. Після цього дівчина-суддя попросила організаторів надіслати до неї охорону через "божевільну" поведінку чоловіка.

Інцидент стався ще в другій партії. А в третій 29-річна Джорджі вела в рахунку 4:0, але примудрилася розбазарити велику перевагу й програти. До вашої уваги – огляд бойового матчу.

Нагадаємо, українка Марта Костюк у першому раунді поступилася росіянці Александровій, а Еліна Світоліна вступить у боротьбу з другого раунду.