Від таких голів божеволіють. Шедеври румунського Роналдо

16 жовтня 2021, 14:11
Батько назвав сина на честь бразильця Роналдо і той тепер забиває неймовірні голи в чемпіонаті Румунії

Фантастичний дубль Декону

У матчі 12 туру чемпіонату Румунії Газ-Метан обіграв бухарестське Динамо – 2:1. Дублем у господарів поля відзначився Роналдо Декону. Обидва голи – це шедеври.

Дивіться також: Відео голу 16-річної дівчини стало вірусним. Фани вимагають для неї премію

На 36-й хвилині Роналдо відкрив рахунок шикарним дальнім ударом у верхній кут. А через дві хвилини послав м'яч у "дев'ятку" за неймовірною траєкторією. Коментатор ледь не зійшов з розуму після таких голів.

До речі, батько 24-річного Декону був фанатом бразильського форварда Роналдо і назвав сина в його честь.

Декону поки грає за молодіжну та олімпійську збірні Румунії, але після таких голів виклику в національну команду не потрібно буде довго чекати.

Раніше ми писали, що в український Прем'єр-лізі харківський Металіст 1925 обіграв в Чернігові Десну з рахунком – 2:1 завдяки неймовірному удару Марлісона.