Неймовірно приємно! Дар'ї Білодід впали на карту півтора мільйона гривень

21 серпня 2021, 11:37
20-річна українська дзюдоїстка відреагувала на виплату їй винагороди за Олімпіаду в Токіо, де вона виборола бронзову медаль

Бронзова призерка Ігор-2020 Дар'я Білодід / Фото: Instagram

Українські призери Олімпіади в Токіо, що завершилася 8 серпня, вже отримали свої премії від держави.

Про це повідомила Дар'я Білодід, яка посіла третій рядок у змаганнях дзюдоїсток.

"Хочу висловити велику подяку нашій державі за винагороду, яку вже виплатили призерам і чемпіонам ОІ. Неймовірно приємно, що наша країна підтримує спортсменів. Пишаюся тим, що представляю Україну", – написала Білодід в Instagram

Нагадаємо, сумарні премії українським спортсменам за медалі на літніх Олімпійських іграх в Токіо становили майже два мільйони доларів або близько 50 мільйонів гривень.

Премії українцям за медалі на Олімпіаді-2020

• золото – 125 000 доларів (3,4 млн грн)
  • срібло – 80 000 доларів (2,2 млн грн)
  • бронза – 55 000 доларів (1,5 млн грн)

Найбільше на Олімпіаді в Токіо з українців заробили плавець Михайло Романчук і каноїстка Людмила Лузан, котрі вибороли по дві медалі – сріблу та бронзі. Їм дісталося по 135 тисяч доларів – кожному.

Романчук із сріблом Олімпіади / Фото: Reuters

Людмила Лузан / Фото: Reuters

125 тисяч доларів за єдине для України золото Ігор-2020 отримав борець-депутат Жан Беленюк.