Наша "артистка" вражає світ! Українка виграла вже третю медаль на ЧС-2022

22 червня 2022, 20:21
Марта Федіна здобула срібну медаль чемпіонату світу в артистичному плаванні, наша спортсменка фінішувала другою у довільному соло

Марта Федіна збирає букет медалей світової першості

Цими днями Будапешт приймає чемпіонат світу з водних видів спорту. І чи не щодня там на подіум піднімається українка Марта Федіна.

У нашої спортсменки вже три медалі в артистичному плаванні. До золота у командних змаганнях і срібла в технічному соло сьогодні Федіна додала срібло у довільному соло.

Чемпіонкою світу стала японка Юкіко Інуї, а бронзову нагороду виграла представниця Греції Євангелія Платаніоті.

Раніше ми повідомляли, що Україну у змаганнях зі стрибків у воду на ЧС-2022 у Будапешті представлять дев'ять спортсменів.