Михайлюка немає – Торонто не перемагає. Дебют українця відтерміновується

17 квітня 2022, 11:02
Баскетбольний клуб Святослава Михайлюка з поразки розпочав серію плей-оф НБА. Українець спостерігав з лави запасних

Дебют Михайлюка у плей-оф НБА відкладено / Фото: Колаж: Сьогодні

Перший день плей-оф Національної баскетбольної асоціації сезону 2021/2022 виявився насиченим на події. Найяскравішою та показовою стала акція протесту у Мемфісі. де жінка прикувала себе ланцюгом до стійки з кільцем.

/ Фото: Колаж: Сьогодні

Неймовірні очікування від старту плей-оф мав український баскетбольний снайпер Святослав Михайлюк. Гравець Торонто Репторс ще ніколи не брав участі у матчах цієї стадії. І поки що ця статистика залишається незмінною.

Тренер єдиної канадської команди в НБА задіяв у матчі одразу 14 гравців із ростера. Але місця на паркеті українцеві так і не знайшлося. Тому дебют Михайлюка відкладається щонайменше до наступної зустрічі.

Перший поєдинок чвертьфіналу Східної конференції проти Філадельфії для Торонто виявився невдалим. Вже до великої перерви партнери Михайлюка поступалися з різницею у 18 очок. Змінити перебіг зустрічі у двох останніх чвертях також не вдалося. Філадельфія перемогла з рахунком 131:111.

Лейкерс без плей-оф / Фото: nba.com

Нагадаємо, що плей-офф НБА цього сезону пропускає Леброн Джеймс разом із зірковим Лейкерсом.