Мессі принизив Естонію! Зірка ПСЖ оформив пента-трик і погнався за Роналду

5 червня 2022, 23:49
Форвард забив п'ять голів у ворота нещасних прибалтів та обійшов у рейтингу голеадорів-збірників Ференца Пушкаша

Ліонель Мессі оформив пента-трик за збірну Аргентини / Фото: Getty Images

Сьогодні збірна України зазнала поразки у матчі плей-оф відбору на ЧС-2022. Єдиний гол за Уельс забив Андрій Ярмоленко у свої ворота.

Тим часом інші збірні проводять або ігри Ліги націй, або товариські матчі. Наприклад, збірна Аргентини нещодавно виграла Фіналісіму, а тепер вирішила провести спаринг зі збірною Естонії

Такий нескладний суперник став приводом до феєрії з боку Ліонеля Мессі. Форвард провів на полі весь матч, який закінчився з рахунком 5:0. І всі голи – на рахунку семиразового володаря Золотого м'яча!

Перший гол був забитий Лео на 8-й хвилині з пенальті, тоді як подальші взяття воріт на 45-й, 47-й, 71-й та 76-й хвилинах стали наслідком провалів естонців в обороні. Проте Мессі ще більше зміцнився у списку головних бомбардирів збірної Аргентини.

На рахунку гравця ПСЖ нині – 86 голів за "альбіселесте". У списку головних голеадорів серед усіх збірних Ліонель піднявся на 4-му місце, обігнавши Ференца Пушкаша (84 голи за Угорщину та Іспанію).

Попереду всього троє гравців, у тому числі одвічний конкурент Ліонеля – Кріштіану Роналду, у якого після сьогоднішньої гри зі Швейцарією (4:0) стало 117 голів. Далі йдуть іранець Алі Даеї (109) та малазієць Мохтар Дахарі (89).