Найкращий результат сезону! Українка обійшла росіянку у боротьбі за срібло

1 грудня 2021, 17:30
У норвезькому Шушені пройшли гонки другого етапу Кубка IBU. Українська біатлоністка Ірина Петренко здобула срібну медаль для нашої команди

Срібло у Ірини Петренко

Сьогодні, 1 грудня, у рамках другого етапу Кубка IBU пройшов жіночий суперспринт. У фіналі виступили 30 спортсменок, у тому числі три учасниці з України – Анна Кривонос, Анастасія Рассказова та Ірина Петренко.

У фіналі суперспринту Ірина Петренко (Варвинець) зробила один промах на вогневому рубежі та фінішувала другою за Лінде Цінгерле з Італії. Українка поступилася переможниці лише 0,8 секунди.

Третє місце посіла російська біатлоністка Анастасія Шевченко.

Українки Анна Кривонос та Анастасія Рассказова фінішували 14-ю та 28-ю відповідно.