Кріштіану Роналду в леопардового формі забив перший гол в новому сезоні

13 вересня 2020, 14:06
Оранжево-чорна форма принесла удачу португальському футболістові

Кріштіану Роналду / Фото: Juventus FС

Нападник "Ювентуса" Кріштіану Роналду забив перший гол в новому сезоні. Правда, поки португалець розважається в контрольних матчах. Роналду відкрив рахунок в товариському поєдинку проти "Новарри" на 20-й хвилині. Після перерви починання португальця підтримали Аарон Ремзі, Марко Пьяца і двічі Маноло Портанова. Підсумковий рахунок – 5:0 на користь чемпіонат Італії.

До речі, поєдинок "Ювентус" провів в третьому комплекті форми в оранжево-чорних кольорах і принтом, схожим на розкраску леопарда.

Відзначимо, що сезон в Італії почнеться 19 вересня. У стартовому матчі Серії А "Ювентус" вдома зустрінеться з "Сампдорією".

Нагадаємо, що в матчах Ліги націй Роналду забив 101 гол у збірній Португалії: коли, де, кому і скільки забивав рекордсмен Європи. 35-річний нападник провів 165 матчів за національну команду, забивши м'ячі в 65 з них.

Пізніше Роналду розповів, коли поб'є гольовий рекорд світового футболу Алі Даеї. Португальський форвард має намір стати самим забивних футболістом в історії збірних.

Втім, ми писали, що Роналду зробив пропозицію Джорджині і подумує про відхід з футболу. Футболіст вже купив величезну ділянку і будує сімейне гніздечко за 20 мільйонів євро.