Котовський крутіший за Абраменка! Нашого чемпіона затьмарив молодик

10 березня 2021, 16:39
Фрістайлісти розіграли медалі чемпіонату світу

У Нур-Султані сьогодні було розіграно комплект медалей чемпіонату світу з фрістайлу. Сенсаційно виступив 19-річний українець Дмитро Котовський. Він потрапив до суперфіналу.

У число 12 фіналістів потрапило відразу троє українців: олімпійський чемпіон Олександр Абраменко та два дебютанти – Олександр Окіпнюк і Дмитро Котовський.

У фіналі спортсмени виконували два стрибки, і кращий результат враховувався для виходу в суперфінал. Окіпнюк – зайняв 12-те місце. Абраменко через невдале приземлення став лише десятим, а ось 19-річний Котовський вийшов у шістку кращих! І хоча за медаль не вдалося поборотися, але ми побачили, що у Абраменка підростає серйозний конкурент перед Олімпіадою в Пекіні-2022. Котовський посів шосте місце.

Перемогу на змаганнях здобув представник Росії Максим Буров.