Команди з Донецька і Києва змагатимуться за золото УХЛ. Дивіться, як Донбас дотиснув Дніпро

8 квітня 2021, 22:14
"Щуки" зуміли вирвати лише одну перемогу в серії

Донбас - Дніпро / Фото: ХК "Донбас"

У п'ятому матчі півфінальної серії УХЛ Донбас в Дружківці дотиснув херсонський Дніпро 7:2 і далі боротиметься за "золото" сезону. Сьогодні донеччани здобула четверту перемогу над "щуками", взяли серію 4:1 і в фіналі чемпіонату України зійдуться з київською командою. Раніше Сокіл знищив чемпіона і став першим фіналістом УХЛ.

Донбас – Дніпро / Фото: ХК "Донбас"

На 3-й хвилині матчу господарі вийшли вперед завдяки голу Карамнова, який один в один переграв голкіпера Дніпра. У першому періоді Донбас володів перевагою і перекидав суперника 12:5, але більше не забивав. Зате в другому періоді у воротах херсонців відзначилися Кобелєв, Пангелов-Юлдашев, Лялька, Мілєхін і Сигарев. Два останні голи форварди донеччан закидали вже Петрову, який змінив Хомутова після 4-ї шайби.

У третьому періоді Ратушному вдалося пробити Трифонова кидком від синьої лінії, відкривши рахунок голам херсонців. На 53-й хвилині у ворота Донбасу був призначений штрафний кидок, однак Панасенку переграти голкіпера господарів не вдалося. А на останніх хвилинах матчу команди обмінялися голами: спочатку Кобелєв оформив дубль в матчі, а за хвилину Швецов закинув другу шайбу "щук" у грі. Це був дебютний поєдинок Павла Мікульчика на чолі донеччан.

Фінальна серія плей-офф чемпіонату УХЛ буде зіграна до 4 перемог однієї з команд. Суперником Донбасу став київський Сокіл. Поєдинки відбудуться 16, 18, 21 і 23 квітня, а в разі потреби, команди проведуть матчі 26, 28 і 30 квітня. Серія стартує в Дружківці.

Раніше УХЛ представила унікальні нагороди – там сплав з автомобілебудування.