Клуб, чий бос ледь не загинув від гранати, рятує себе від вильоту з УПЛ

2 травня 2021, 21:37
Інгулець Олександра Поворознюка в нейтральному Чернігові забив "олімпійцям" три "сухі" м'ячі і майже забезпечив собі місце в Прем'єр-лізі на наступний сезон

Олімпік vs Інгулець / Фото: Офіційний сайт ФК "Олімпік"

У підсумковому матчі 24-го туру УПЛ Інгулець із селища Петрове Кіровоградської області на нейтральному полі в Чернігові обіграв донецький Олімпік з рахунком 3:0.

Ця перемога майже гарантує Інгульцю збереження прописки в Прем'єр-лізі, а ось Олімпік в останніх двох турах заочно посперечається з Маріуполем і Минаєм Артема Мілевського за те, щоб не вилетіти з найвищого дивізіону українського футболу.

Минай відстає від "олімпійців" на три очки, і врятуватися від вильоту клубу з-під Ужгорода, проти господаря якого недавно застосували санкції за контрабанду, буде неймовірно важко.

Відзначимо, що героєм матчу з Олімпіком у Інгульця став капітан команди – грузинський нападник Ніка Сітчінава.

На 33-й хвилині з передачі Сітчінави Янаков забив м'яч у порожні ворота Олімпіка.

На 48-й хвилині у воротах Олімпіка розписався вже сам Сітчінава.

А за три хвилини до кінця основного часу Олімпік добив Шевцов – 3:0 на користь Інгульця.

Олімпік – Інгулець – 0:3
Голи: Янаков, 33, Сітчінава, 48, Шевцов, 87

Нагадаємо, що днями бос Інгульця Олександр Поворознюк дивом не постраждав від вибуху гранати в Петровому. "Столи та ікони мене накрили, це і врятувало", – каже Поворознюк. Однак загинув бізнесмен, який був із ним в одній кімнаті.