Як нагороджували Дар'ю Білодід: історичні кадри

24 липня 2021, 15:29
Відразу після бронзового бою з ізраїльтянкою Широю Рішоні українка розридалася, але потім сльози висохли, і на церемонії нагородження Дарина Білодід посміхнулася

Білодід - бронзова медалістка Ігор / Фото: Reuters

20-річна киянка Дар'я Білодід вже не просто виграла бронзову, і першу для України, медаль на Олімпіаді в Токіо, але й отримала її в своє володіння.

Відбулася церемонія нагородження дзюдоїсток в категорії 48 кг, і Дар'я Білодід була на ній найкрасивішою!

Нагадаємо, чемпіонкою Ігор-2020 у категорії до 48 кг у дзюдоїсток стала Дістрія Краснікі з Косово, котра у фіналіздолала кривдницю Дар'ї Білодід японку Фуну Тонакі. Крім українки, ще однією володаркою "бронзи" стала монголка Уранцецег Мунхбатин.