Зіпсували день народження: Минай сенсаційно обіграв Десну в чемпіонаті України

17 квітня 2021, 15:55
Аутсайдер із Закарпаття переміг претендента на бронзові медалі завдяки дублю Анатолія Нурієва в першому таймі, Артем Мілевський вийшов на заміну

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Минай"

Несподівано завершився перший матч суботи в чемпіонаті України з футболу. Нагадаємо розклад, трансляції і результати 22-го туру УПЛ. На стадіоні "Авангард" в Ужгороді остання команда турніру, Минай, залишила з носом Десну. Та ще і в день народження чернігівського клубу! Сьогодні йому виповнюється 61 рік.

Однак господарі вирішували свої проблеми – збереження прописки в еліті, так що дарувати гостям три очки не збиралися. Героєм зустрічі став 24-річний форвард Анатолій Нурієв. На 23-й хвилині уродженець Мукачевого реалізував пенальті за фол проти Рустама Ахмедзаде, а на 39-й елегантно розібрався в ситуації в центрі штрафного майданчика. Дивіться найкращі моменти першого тайму:

Після цього дубля гравець збірної Азербайджану наздогнав за голами Владислава Кулача і Віктора Циганкова. В усіх по 10 забитих м'ячів, але Нурієв шість із них записав на свій рахунок з пенальті.

Тим часом на нашому сайті триває онлайн Шахтар – Динамо.

На 50-й хвилині Василь Піняшко ефектним потужним ударом зробив перевагу Минаю розгромною.

Лише після цього Десна один м'яч відіграла. На 56-й хвилині після подачі кутового ударом головою відзначився Максим Імереков – 3:1.

Більшого підопічні Рябоконя досягти не змогли і залишилися на четвертому місці. Вони відстають від Зорі на два очки і зіграли на два поєдинки більше. Минай же злетів з останнього місця відразу на 12-те, обійшовши Рух і Олімпік.