І Ярмоленко не врятував: як "Вест Гем" програв стартовий матч сезону в Англії (відео)

13 вересня 2020, 08:29
Лондонська команда не змогла на своїй арені здолати "Ньюкасл", українець вийшов на заміну

Андрій Ярмоленко отримав травму / Фото: Reuters

Невдало розпочав чемпіонат Англії "Вест Гем" – клуб одного з двох українців у Прем'єр-лізі, Андрія Ярмоленка. Команда Девіда Моєса, яка минулого сезону ледь не вилетіла з еліти, поступилася на своєму полі середнякам з "Ньюкасла" – 0:2. Український вінгер Андрій Ярмоленко у матчі з "Ньюкаслом" вийшов на заміну на 67-й хвилині, проте не врятував лондонців від поразки.

Наш співвітчизник кілька разів намагався бити по воротах, але успіху не досягнув. Зате отримав жовту картку за грубість. Нагадаємо, що Ярмоленка сватають в китайський клуб. Його у своїх лавах хоче бачити "Шаньдун Лунен". Схоже, що у новому сезоні на "молотобійців" знову чекає боротьба за виживання.

Щоправда, "Вест Гем" володів м'ячем 58% ігрового часу, і в першому таймі гостей двічі рятував каркас воріт. Однак удача була на боці хлопців із Ньюкасла, які відзначилися голами на 56-й і 87-й хвилинах. Дивіться огляд поєдинку.

Дізнавайтеся розклад і результати 1-го туру чемпіонату Англії. У другому турі на команду українця чекає лондонське дербі з "Арсеналом" на стадіоні "канонірів". Матч запланований на 22:00 суботи, 19 вересня.