Хорватія – Шотландія: відео голів та огляд матчу Євро-2020

23 червня 2021, 00:19
У драматичному матчі на "Гемпден Парк" у Глазго віцечемпіони світу намагалися вибратися з групи D, але й шотландці були настроєні переписати історію і вперше пробитися до плей-оф

Збірна Хорватії проти Шотландії на Євро-2020 / Фото: Reuters

У Глазго на стадіоні "Гемпден Парк" в останньому турі групи D збірна Хорватії буцалася з Шотландією за вихід до плей-оф Євро-2020. Віцечемпіони світу несподівано слабенько виступали на цьому чемпіонаті й з одним очком після двох зустрічей змушені були боротися за виживання. Але свою путівку до 1/8 фіналу вони вирвали – 3:1.

Дивіться огляд матчу

Шотландці почали зустріч дуже бадьоро, а віцечемпіони світу хорвати змушені були відбиватися. Але вже перший удар "картатих" у ворота закінчився голом. Перишич виграв верхову боротьбу, скинув у чужій штрафній на Влашича, який і вразив ворота шотландців. А рахунок 1:0 вже виводив до 1/8 фіналу Хорватію і рухав Україну.

Але під кінець першого тайму Шотландія зрівняла рахунок у битві з Хорватією! На 42-й хвилині з-за меж штрафного забив Каллум Макгрегор – 1:1.

На 62-й хвилині другого тайму Лука Модрич шикарним дальнім ударом вивів "картатих" вперед – 2:1. Півзахисник мадридського Реала забив на третьому Євро.

А добив шотландців і перекреслив надії українців вийти сьогодні в 1/8 фіналу Євро-2020 Іван Перишич, який на 77-й хвилині забив після розіграшу кутового.

Хорватія обіграла Шотландію і не пустила її вперше в історії в плей-оф Євро. Як поки що і збірну України, але шанси у нас ще є. Зате "картаті" завдяки перемозі Англії над Чехією вийшли до 1/8 фіналу з другого місця в групі D.

Раніше ми писали, що у Шотландії немає бажання їхати додому з Євро-2020.