Хет-трик Голанда не допоміг Боруссії оформити втішне срібло

30 квітня 2022, 18:46
Драматична футбольна стрілянина у Дортмунді завершилася перемогою Бохума над Боруссією

/ Фото: Колаж: Сьогодні

Суперпоєдинок 32-го туру видали Боруссія Дортмунд та Бохум . Після поразки від Баварії Голанд і компанія тепер ведуть боротьбу у чемпіонаті лише за втішне срібло Але тут виникають певні труднощі, що показав матч проти Бохума.

Вже на 8-й хвилині Боруссія програвала 0:2. До перерви команда змогла відігратися – два пенальті реалізував Ерлінг Голанд.

Норвежець не зупинився і після перерви. Ройс гольовою передачею допоміг Голанду оформити хет-трик та вивести Боруссію вперед.

Але проти такого результату були гравці Бохума, який уже не має мотивації до Бундесліги. Гості мало того, що відігралися, вони ще змогли забити переможний м'яч. У підсумку 4:3 на користь Бохума.

Боруссія Дортмунд зазнає другої поразки поспіль, але має ще комфортну перевагу над Баєром у боротьбі за срібло чемпіонату Німеччини.

Хет-трик дозволив Голанду дістати у бомбардирських перегонах нападника Баєра Шика. Тепер обидва форварди мають по 21 забитому м'ячу. Але навряд чи хтось зможе завадити знову стати найкращим голеадором Німеччини Роберту Левандовському – у поляка 34 голи та лідерство у боротьбі за Золоту Бутсу. Форвард Баварії може виграти приз другий рік поспіль.