Гордість України! Ярмоленко своїм голом вибиває Севілью з Ліги Європи

18 березня 2022, 00:58
Українець допоміг Вест Хему впоратися з грізним суперником у 1/8 фіналу ЛЄ. Також у чвертьфінал пройшов і Руслан Малиновський із Аталантою

Андрій Ярмоленко не може закріпитись в основі Вест Гема / Фото: Getty Images

Сьогодні відбулися поєдинки у відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи. Матчів було всього сім, то Лейпцигу не довелося грати зі Спартаком. УЄФА викинув російські клуби з єврокубків через війну в Україні.

Наша увага була прикута до двох поєдинків, де грали команди з українцями у складі. Аталанта грала в гостях із Байєром, тоді як Вест Хем приймав Севілью.

У першому матчі бергамаски перестріляли німців (3:2), а Малиновський тоді відзначився голом та двома асистами. Сьогодні Руслан також вийшов зі старту, проте зустріч вийшла нерезультативною.

Маліновський в ударі / Фото: Reuters

Хавбек залишив поле на 66 хвилині, поступившись місцем Жеремі Бога. Саме івуарієць і забив єдиний гол у матчі на 90+1 хвилині, закріпивши за Аталантою місце у чвертьфіналі.

Також пройшов далі Вест Хем Андрія Ярмоленка. Лондонці в першому матчі мінімально поступилися Севільї (0:1), проте сьогодні здобули дзеркальну перемогу з тим самим рахунком і перевели поєдинок до овертайму.

Українець з'явився на полі на 88 хвилині та у підсумку зіграв вирішальну роль. Коли все вже йшло до серії пенальті, на 112-й хвилині Форнальс наважився на далекий постріл. Воротар Севільї відбив м'яч на Андрія і наш хавбек не підвів команду. 2:0 – Ярмоленко виводить Вест Хем далі!

Також варто відзначити прохід Барселони, яка здолала у гостях Галатасарай, а також виліт Бетіса, Монако та Порту. Таким чином, у 1/4 фіналу Ліги Європи зіграють: