Футболіст Шахтаря приніс перемогу Ізраїлю перед зустріччю з Роналду

6 червня 2021, 08:05
Півзахисник Манор Соломон в гостьовому товариському матчі зі збірною Чорногорії забив третій м'яч за національну команду

У суботу в Європі і Африці провели чергові товариські матчі. У чорногорській Подгориці місцева збірна поступилася команді Ізраїлю з рахунком 1:3. Всі м'ячі були забиті у другій половині другого тайму, а вирішальним став удар 21-річного хавбека Шахтаря Манора Соломона.

Напередодні збірну Росії висміяли за фото в роздягальні.

Ізраїльтяни забивали м'ячі на 67-й і 69-й хвилинах. Чорногорці відіграли один гол на 81-й хвилині з неоднозначного пенальті, але потім ще раз пропустили в доданий час. Переможним же вважається гол молодого представника чемпіонату України, який реалізував вихід один на один з воротарем. Манор втретє відзначився у формі збірної Ізраїлю. Дивіться огляд зустрічі.

До речі, 9 червня збірна Ізраїлю зіграє товариський матч з португальцями. Тим часом Кріштіану Роналду скромно привітав своїх дітей з днем народження.

Також вчора збірна Швеції, яка готується до Євро-2020, розібралася з вірменами – 3:1. Господарі грали без травмованого Златана Ібрагімовича, гості – без Генріха Мхітаряна.

А ось команди Вельсу та Албанії так і не змогли забити жодного м'яча.