Джокер Дулуба приніс першу перемогу Львову. Дивіться шедевральні голи матчу

26 вересня 2021, 16:02
У матчі 9-го туру Української Прем'єр-ліги Львів обіграв Минай з рахунком 2:1 і залишив останню сходинку в турнірній таблиці

Львів здобув першу перемогу в чемпіонаті

Матч Миная і Львова в Ужгороді відкривав недільну програму 9-го туру чемпіонату України. Команда Олега Дулуба прибула в Закарпаття здобути свою першу перемогу в поточному сезоні.

У господарів поля був відсутній досвідчений нападник Євген Селезньов, який отримав двоматчеву дискваліфікацію за непристойний жест в бік вболівальників Ворскли в поєдинку 8-го туру.

Гості активно почали поєдинок і вже на 21-й хвилині матчу вийшли вперед. Максим Грисьо виконав подачу з флангу, а захисник господарів невдало вибив м'яч прямо на ногу Володимиру Якимця, який сходу пробив по воротах – 1:0.

"Городяни" мали можливості розвинути успіх, але в кінці першого тайму спрацювало футбольне правило: "не забиваєш ти, забиває суперник". Неймовірний удар вийшов у хавбека Миная Антона Байдала і рахунок став нічийним 1:1.

На другий тайм Дулуб провів заміну – замість Ернеста випустив бразильського форварда Шину. Чуття білоруського фахівця не Підспівав. Вже через 10 хвилин Шина повторив шедевр Байдала і вивів свою команду вперед – 2:1 .

Такі голи могли стати прикрасою матчів Ліги чемпіонів!

У кінцівці поєдинку Минай зробив відчайдушний штурм воріт Львова, але рахунок до фінального свистка арбітра не змінився.

ОГЛЯД МАТЧУ

Львів перервав свою 10-ти матчеву безвиграшну серію в чемпіонаті і залишив останній рядок в "турнірці".
Минай програв четвертий поєдинок у сезоні і опустився на 14-е місце в турнірній таблиці.