Дубль Мессі приносить Аргентині перемогу над Болівією й перше місце в групі Кубка Америки

29 червня 2021, 08:42
У Південній Америці завершився попередній етап турніру, тепер вісім команд будуть боротися за трофей за системою плей-оф

/ Фото: Reuters

На Кубку Америці в Бразилії зіграли всі матчі групової стадії. Минулої ночі відбулося два останні поєдинки в квінтеті А: збірна Аргентини розправилися з аутсайдерами з Болівії (4:1), а Уругвай вирвав перемогу у Парагваю (1:0).

Днями Мессі розбудили і привітали посеред ночі.

Капітан аргентинської збірної Ліонель Мессі ще в першому таймі один раз забив з пенальті, другий – з гри. Ще по голу до свого активу записали Алехандро Гомес і зоряний форвард Інтера Лаутаро Мартінес. Кум Лео і одноклубник по Барсі, Кун Агуеро, провів на полі 64 хвилини. Дивіться огляд зустрічі:

У дуелі Уругваю і Парагваю переможним виявився пенальті у виконанні Едінсона Кавані на 21-й хвилині.

Отже, команди в групі А розташувалися в наступному порядку.

У когорті В першими стали бразильці, хоча без Неймара не зуміли обіграти Еквадор.

Чвертьфінальні пари склалися так: Перу – Парагвай, Бразилія – Чилі, Уругвай – Колумбія, Аргентина – Еквадор. Пройдуть матчі 3 та 4 липня.

Нещодавно Мессі обіграв Суареса і Кавані: огляд матчу Аргентина – Уругвай.