"Донбас" в Києві вирвав перемогу у "Сокола" у битві лідерів УХЛ

1 березня 2021, 22:26
У чемпіонаті України з хокею пройшов один з центральних матчів

Сьогодні ввечері на столичній ковзанці АТЕК відбувся поєдинок команд з верхньої частини таблиці. Лідер Української хокейної ліги, "Донбас", приїхав в гості до "Соколу". Зустріч виправдала очікування вболівальників, пройшла у впертій боротьбі і завершилася лише в серії буллітів.

Нещодавно хокеїсти зіграли на замерзлому Азовському морі.

У першому періоді суперники обійшлися без голів. Рахунок під кінець другої 20-хвилинки відкрив російський захисник господарів Владислав Лисенко – кидком від штанги. Однак в середині третього періоду "Донбас" відігрався зусиллями форварда збірної України Віталія Ляльки – 1:1. В овертаймі нікому не вдалося схилити шальки терезів на свою користь. Тому переможця визначали по "хокейним пенальті" – тут більш вдалими виявилися підопічні Ігоря Чібірєва.

Отже, срібні призери ЧУ-2020 залишилися на чолі таблиці з непоганим відривом від "Кременчука". А хлопці Олега Шафаренка посідають третє місце, хоча й провели на одну зустріч менше, ніж команда з Полтавщини.