Донбас дотиснув Сокіл в стартовому матчі фіналу плей-офф УХЛ

16 квітня 2021, 20:07
У першому матчі фінальної серії до чотирьох перемог Донбас на своєму льоду здобув перемогу над Соколом із рахунком 2:1

Донбас проти Сокола: головне протистояння українського хокею

Сьогодні Донбас і Сокіл зіграли перший поєдинок фінальної серії плей-офф Української хокейної ліги. Серія триватиме до чотирьох перемог однієї з команд, і першу перемогу здобув Донбас.

Матч в Дружківці завершився з рахунком 2:1 на користь господарів. Після двох періодів у матчі була нічия (1:1), але в завершальній 20-хвилинці Донбас дотиснув сенсацію сезону – київський Сокіл.

18 квітня в Дружківці команди зіграють другий поєдинок – початок зустрічі о 17:00. Після цього фінальна серія переїде до Києва (матчі 21 і 23 квітня).

Донбас – Сокіл 2: 1 (1:1, 0:0, 1:0)
Рахунок в серії – 1:0