"Динамо" – "Вільярреал": відео голів і огляд матчу Ліги Європи

11 березня 2021, 22:00
Кияни на НСК "Олімпійський" приймали іспанську команду

"Динамо" - "Вільярреал" / Фото: Reuters

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи київське "Динамо" приймало іспанський "Вільярреал" на НСК "Олімпійський". Команди почали зустріч без розвідки, було багато моментів, але забивали в Києві тільки гості – 2:0. І "Динамо" поставило себе в дуже скрутне становище. А ми ведемо онлайн "Динамо" – "Вільярреал"з усіма найцікавішими подробицями, яскравими фото і відео поєдинку.

У киян хороший момент був у Циганкова: Родрігес зряче навісив на українця, якому дали пробити головою, але м'яч пройшов трохи вище воріт.

А іспанську команду міг вивести вперед на 4-й хвилині Трігерос, який зльоту завдав сильного удару.

У якийсь момент "Динамо" притисло іспанців до їхніх воріт, але першим забив "Вільярреал". На 30-й хвилині захист киян проспав Морено, який точно уздовж лінії воріт прострелив на Пау Торреса, якому залишалося лише добити м'яч в порожні ворота.

Перший тайм завершився мінімальною перевагою іспанців – 1:0, хоча хороший момент був у Жерсона Родрігеса. А вже на старті другої половини "Динамо" знову починало з центру поля після стандарту. Після подачі з флангу Морено головою пробив по воротах Бущана, Георгій врятував киян, але м'яч в сітку таки відправив Альбіоль, встигнувши на добивання – 0:2.

Не можна сказати, що у "Динамо" не було моментів, щоб відіграти хоча б один гол. Чого тільки вартий удар Циганкова зі штрафного. Але м'яч пройшов трохи вище, змусивши киян хапатися за голову.

Поєдинок-відповідь відбудеться за тиждень – 18 березня в Іспанії. Але після такого старту вдома – 0:2 – "Динамо" буде важко пройти далі.

Також захисник "Динамо" зізнався, хто найнебезпечніший в "Вільярреалі".

Дивіться, як "Динамо" вибило з Ліги Європи "Брюгге"