"Динамо" розгромило команду Мілевського, яка догравала в меншості

7 березня 2021, 16:00
Майже весь другий тайм гостям із Закарпаття довелося туго після вилучення

Динамо - Минай / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

"Динамо" обіграло новачка Прем'єр-ліги "Минай" 3:0 в 17-му турі чемпіонату України і продовжило лідирувати в турнірній таблиці, випереджаючи "Шахтар" знову на 4 очки. Однак простим цей поєдинок на "Олімпійському" для киян назвати ніяк не можна. До того ж зріє ще один скандал через непризначений пенальті в ворота гостей.

На 11-й хвилині Миколенко навісив у штрафну, де Пиняшко зіграв рукою. Головна суддя зустрічі Катерина Монзуль взяла паузу. Але арбітр VAR підказав їй не призначати пенальті. У підсумку "Минай", у стартовому складі якого вийшов колишній "динамівець" Артем Мілевський, зумів вистояти в першому таймі.

Артем Мілевський / Фото: Офіційний сайт ФК "Минай"

А от друга половина почалася для гостей просто жахливо. Спочатку на 52-й хвилині кияни відкрили рахунок: Кендзьора підхопив м'яч на краю чужого штрафного і віддав його в центр, звідки точно в дотик пробив Сидорчук. А за дві хвилини команда із Закарпаття залишилася в меншості після вилучення Малепе, який збив перед штрафним Караваєва.

Динамо – Минай / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

У меншості "Минай" пропустив уже на 55-й хвилині: Карлос де Пена ідеально виконав стандарт, сильно пробивши в кут голкіпера, – 2:0. А вже на 91-й хвилині добив гостей Жерсон Родрігес – 3:0.

Зазначимо, що на цей матч підопічні Василя Кобіна вийшли у футболках з підтримкою гравця "Олімпіка" Євгена Цимбалюка, який тепер видужує після перелому ноги. Захисник отримав травму в поєдинку з "Минаєм" у 16-му турі в єдиноборстві з нападником закарпатців Антоном Шиндером.

Нагадаємо, що спочатку поєдинок "Динамо" – "Минай" мав пройти на стадіоні "Авангард" в Ужгороді. Але через введення "червоної" карантинної зони на Закарпатті зустріч перенесли до Києва на НСК "Олімпійський".

Дивіться, як у минулому турі "Динамо" розгромило "Львів"