"Динамо" обіграло "Шахтар" із Солігорська в спарингу на зборі в Еміратах

21 січня 2021, 17:15
Кияни впоралися з чемпіоном Білорусі, двічі забивши у другому таймі

"Динамо" обіграло "Шахтар" (Солігорськ) / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Лідер чемпіонату України здобув першу перемогу в 2021 році. На тренувальному зборі в Об'єднаних Арабських Еміратах "Динамо" три дні тому поступилося польської "Легії", а сьогодні виграло у "Шахтаря" з Солігорська – 2:0. Нагадаємо, чемпіонів Білорусі-2020 тренує український тренер Роман Григорчук, який змінив Юрія Вернидуба.

Тим часом, "Динамо" відмовилося продати свого лідера в Америку.

Румунський наставник "біло-блакитних" Мірча Луческу виставив такий стартовий склад: Нещерет, Караваєв, Сирота, Попов, Миколенко, Андрієвський, де Пена, Леднєв, Шепелев, Родрігес, Бесєдін. У першому таймі суперники голами не відмітилися.

У перерві тренери зробили багато замін. Тепер склад "Динамо" мав такий вигляд: Бущан – Кендзьора, Шабанов, Забарний, Сідклей – Андрієвський, Буяльський, Дуелунд, Циганков, Клейтон – Супряга. На поле не виходили лише кіпер Бойко і хавбек Сидорчук, а Ванат вступив у гру наприкінці.

Рахунок на 51-й хвилині відкрив бразильський форвард Клейтон. Динамівський початківець відправив м'яч у сітку з близької дистанції головою. А на 78-й хвилині курйозний гол записали на рахунок Віктора Циганкова. Після виносу м'яча зі штрафної польський захисник "Динамо" Томаш Кендзьора робив навіс, але влучив в одноклубника. Від спини найкращого бомбардира команди "снаряд" залетів у сітку через здивованого воротаря.

Днями футболіст "Динамо" отримав чуттєве привітання від блондинки.