Динамо і Базель забили вісім м'ячів у товариському матчі

1 липня 2021, 22:15
Зустріч в Швейцарії завершилася бойовою нічиєю, а в складі чемпіонів України м'ячі забивали Антюх, Сирота, Леднєв і Коробенко

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Сьогодні київське Динамо провело перший спаринг на тренувальному зборі в Швейцарії. На нашому сайті йшла відеотрансляція Динамо – Базель. Румунський наставник наших чемпіонів, зрозуміло, не може розраховувати на гравців збірної України, тому привернув до табору велику групу новачків.

Зустріч зі срібним призером чемпіонату Швейцарії вийшла насиченою. На 23-й хвилині рахунок відкрив Денис Антюх, який прийшов з Колоса. На 30-й Олександр Сирота подвоїв перевагу гостей після кутового – 2:0. Однак до перерви Базель відігрався, забивши на 36-й і 45-й (з пенальті) хвилинах.

"Гойдалки" продовжилися і в другому таймі: кияни виходили вперед, швейцарці відновлювали рівновагу. Богдан Леднєв на 47-й хвилині пробив воротаря з другої спроби. На 66-й ефектний удар з-за меж штрафного вдався Андрію Коробенку. У той же час місцева команда пробивала Дениса Бойка на 60-й і 82-й хвилинах – 4:4.

Голи поєдинку можна подивитися в трансляції, доступній на каналі Динамо.

Динамо (перший тайм): Бойко, Скорко, Сирота, Бражко, Дубінчак, Андрієвський, Шепелєв, Буяльський, Антюх, де Пена, Супряга (Ванат, 35).

Динамо (другий тайм): Бойко (Моргун, 76), Вівчаренко, Шабанов, Кравченко, Сідклей, Андрієвський (Коробенко, 62), Гармаш, Леднєв, Цітаїшвілі, Родрігес, Ванат (Кулач, 62).

Читайте, що сказав батько Довбика про українську мову і переході в чемпіонат Росії.