"Челсі" всуху пройшов "Атлетіко" в Лізі чемпіонів

18 березня 2021, 00:16
Британці виграли два матчі

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Челсі"

Лондонський "Челсі" зіграє в чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Англійський клуб двічі обіграв мадридський "Атлетіко". Спочатку в гостях – 1:0, а тепер і вдома – 2:0. Ми вели онлайн-трансляцію матчу "Челсі" – "Атлетіко".

Британці в кожному таймі забили по голу. Але більше за все повинен радіти Емерсон. Захисника випустили на поле вже в компенсований час, а він примудрився ще й гол забити. Треба сказати, що "Атлетіко" догравав матч у меншості. На 82-й хвилині пряму червону отримав Савич, який вдарив ліктем Рюдигера.

"Челсі" – "Атлетіко" – 2:0
Голи: Зієш (34), Емерсон (90+4)

Статистика матчу

Свій подальший шлях по турнірній сітці лондонці дізнаються 19 березня, коли відбудеться жеребкування 1/4 фіналу.