Колишній пресаташе збірної України назвав Шеву лохом

4 липня 2021, 16:29
Ігор Мірошниченко, який раніше працював у національній команді, жорстко відгукнувся про її головного тренера після поразки від Англії на Євро-2020

Ігор Мірошниченко і Андрій Шевченко / Фото: Reuters,

Колишній пресаташе збірної України з футболу Ігор Мірошниченко, який серед іншого працював у ній на ЧС-2006 за тренера Олега Блохіна і капітана Андрія Шевченка, жорстко прокоментував поразку "синьо-жовтих" від Англії 0:4 і виліт з Євро-2020.

"А найкращим у матчі був суддя. Хто б ще так елегантно вказав Шеві, який готував три заміни на 90-й хвилині, що він лох?!" – написав нині політик Ігор Мірошниченко у себе в Facebook

Нагадаємо, головний арбітр матчу 1/4 фіналу Євро-2020 Україна – Англія 0:4 Фелікс Брих вирішив не додавати час до другого тайму. Німецький рефері дав фінальний свисток відразу після закінчення 90 хвилин.

Через це українці не змогли зробити потрійну заміну. Андрій Шевченко не встиг випустити на поле Олександра Тимчика, Артема Довбика і Георгія Судакова, які стояли біля бровки в очікуванні виходу на газон. Для Тимчика та Судакова це міг бути дебют на Євро.

Раніше російський актор Михайло Боярський виписав комплімент коучу збірної України, попри 0:4 від Англії, заявивши: "Шевченко виявився мудрішим за Черчесова! Шевченко – амбітний тренер з великими задатками. А з нашим тренером національна команда в глухому куті".