Світоліна зазнала фіаско в стартовому матчі турніру в Монреалі

12 серпня 2021, 10:20
Українська тенісистка Еліна Світоліна невдало виступила на турнірі в Канаді. Наша спортсменка не змогла здолати британку в стартовому матчі

Світоліна програла у стартовому матчі турніру в Монреалі / Фото: Reuters

Перша ракетка України Еліна Світоліна (№5 WTA) програла британці Йоханні Конті (№41 WTA) стартовий матч другого раунду в рамках хардового турніру WTA 1000 у Монреалі.

Перший сет бронзова медалістка Олімпіади-2020 в Токіо виграла у британки – 6:3. Але другий і третій сети були програні українкою – 3:6, 2:6.

Йоханна Конта виявилася сильнішою за бронзову медалістку Олімпіади-2020 / Фото: Reuters

Це перша перемога британської тенісистки над Еліною Світоліною, попередні п'ять поєдинків виграла українка.

Конта в першому колі турніру в Канаді перемогла Чжан Шуай (№51 WTA) з Китаю – 6:2, 6:1.

Інша українська тенісистка Даяна Ястремська (№50 WTA) на старті турніру програла американці Слоун Стівенс (№62 WTA) – 6:4, 1:6, 4:6.

Нагадаємо, що в Токіо Еліна Світоліна здобула першу в історії українського тенісу медаль Олімпіад, ставши бронзовою призеркою Ігор.

Світоліна з бронзою Ігор у Токіо / Фото: Reuters