Барселона з дублем Мессі розгромила Гетафе, а пенальті дозволили бити Грізманну

23 квітня 2021, 09:19
Каталонська команда повернулася на третє місце, обійшовши Севілью, і тепер відстає від Реала на два очки, від Атлетіко – на п'ять, але зіграла на матч менше

Грізманн і Мессі, Барселона / Фото: Reuters

Барселона не відпустила у відрив Атлетіко і Реал і слідом за командами з Мадрида здобула впевнену перемогу. Жертвою Мессі і Ко в 32-му турі став скромний Гетафе, який думає про збереження прописки в Ла Лізі.

Як відомо, Барселона не збирається залишати Суперлігу.

Аутсайдер спробував надати каталонцям опір. На 12-й хвилині рахунок уже був 1:1, на 85-й – ще 3:2. Лише наприкінці господарі Камп Ноу довели цифри на табло до розгромних. У Барси до 33-ї хвилині дубль зробив Ліонель Мессі, в доданий час пенальті реалізував Антуан Грізманн, один м'яч забив молодий уругваєць Рональд Араухо, а ще один гості самі занесли в свої ворота. Примітно, що Лео не став скупитися і дозволив пробити 11-метровий французькому форварду. Дивіться огляд зустрічі.

Квартет лідерів у минулому турі дружно здобув по три очки, так що статус кво на горі таблиці зберігся. Наступний, 33-й, тур відбудеться 24-26 квітня.

Читайте про те, що потрібно знати за 50 днів до старту Євро.