Австрія – Північна Македонія – 3:1: відео голів та огляд матчу суперників України

13 червня 2021, 22:18
Австрійці зробили заявку на вихід до 1/8 фіналу чемпіонату Європи, дотиснувши на останніх хвилинах збірну Північної Македонії – дивіться, як це було

Арнаутович добив збірну Північної Македонії / Фото: Reuters

Стартовий матч у нашій групі C на Євро-2020 завершився очікуваною перемогою Австрії над Північною Македонією 3:1. Правда, схилити шальки терезів на свою користь фаворитам-австрійцям вдалося лише в останні 15 хвилин поєдинку.

Нідерланди – Україна: онлайн першого матчу команди Шевченко на Євро-2020

АВСТРІЯ – ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ – 3:1.