Олександр Петраков: "Не вистачило 20 секунд. Вже у хлопців сил не було"

9 вересня 2021, 00:47
Наставник збірної України вкрай розчарований результатом контрольного поєдинку із Чехією, але посипати голову попелом не збирається

Збірна України

Збірна України у товариському матчі проти Чехії зіграла внічию 1:1, втративши перемогу на останній хвилині.

Головний тренер національної команди Олександр Петраков прокоментував гру своїх підопічних.

"Я думав, що у Чехії буде ротація, але вони її не зробили. Після Бельгії вони залишили весь основний склад. У мене був трохи не той ресурс, але я можу сказати, що хлопці – молодці. Грали, віддавалися... Можливо, рисунка гри не було, багато втрат, але в таких іграх можна дати дебютувати. 5 дебютантів у складі чвертьфіналіста Євро.

Тут 20 секунд не вистачило, з Казахстаном 20 секунд. Я хлопцям тільки що в роздягальні сказав: "Хлопці, так не можна". Потрібно концентрацію мати, хтось повинен був керувати. Вже сил у хлопців не було. Чисто через втому.

Качараба дебютував добре, Корнієнко – добре, ще й гол забив. Саша Сирота дебютував, дуже переживав, помилявся. Булеца і Кочергін ще вийшли.

Віктор Корнієнко

Заміна Кривцова? Попросив заміну, щось з ногою у нього.

У мене аж серце болить через нічиї. Потрібно було перед Фінляндією... Дуже важкий цей відтинок, але ми впоралися. Мені допомагали хлопці, тож я вже адаптувався в збірній", – сказав Петраков в ефірі каналу "Футбол 1".

Дивіться Огляд матчу Чехія – Україна: гол дебютанта і укус Видри.