18-річний українець уперше в історії виграв гонку Формули-4 у Франції

14 вересня 2020, 10:50
Киянин Іван Пеклін намагається досягти вершин в автоспорті, прагнучи потрапити в Формулу-1

Іван Пеклін / Фото: Instagram

Поки що наші співвітчизники не пробивалися в пілоти "королівських" перегонів Формули-1, хоча, можливо, в майбутньому комусь із них це і вдасться. Останнім часом активно про себе заявляє молодий Іван Пеклін. Нещодавно український гонщик вперше в історії став призером Формули-4. Минулого вікенду киянин дійшов і до перемоги в гонках у Франції.

На знаменитій трасі в Маньї-Кур, де 18 років проводила свої етапи Формула-1, Пеклін виграв одну з гонок Ф-4. Правда, на другий етапі чемпіонату на старт пілотів вивели в зворотному порядку: зайнявши 10-е місце в кваліфікації, Іван стартував другим. Йому вдалося обійти француза Кабіру Лоріса й утримати першу позицію. Правда, в інших гонках етапу він фінішував 9-м і 11-м. "Один із найкращих моментів мого життя", – заявив українець в соцмережах про успіх у Франції.

Після двох етапів Пеклін займає шосте місце в загальному заліку. Нагадаємо, що народився він 23 жовтня 2001 в Києві. У 16 років став наймолодшим чемпіоном України з картингу, майстер спорту.

Учора Хемілтон виграв Гран-прі Тоскани в Формулі-1 з моторошними аваріями.