Артем Кравець відіграв весь матч за "Штутгарт" у Кубку Німеччини

Дортмундська "Боруссія" обіграла на виїзді "Штутгарт" і вийшла у півфінал Кубка Німеччини

"Штутгарт" з двома українськими футболістами в складі вилетів з Кубка Німеччини. У вівторок "Штутгарт" вдома у чвертьфінальному матчі проти дортмундської "Боруссії" поступився з рахунком 1:3.

У складі переможців м'ячі забили Марко Ройс (5 хвилина), П'єр-Емерік Обамеянг (31) та Генріх Мхітарян (89). У господарів відзначився Лукас Рупп (21).

Орендований у київського "Динамо" нападаючий "Штутгарта" вийшов у стартовому складі і відіграв весь матч. Український півзахисник Борис Тащі весь матч просидів у запасі.