Зінченко вийшов в основі – "МанСіті" переміг "Брайтон"

13 січня 2021, 22:25
Український захисник "городян" провів на полі весь матч, його команда вийшла на третє місце

/ Фото: Reuters

Сьогодні в англійській Прем'єр-лізі відбувся єдиний матч 18-го туру – розкиданого на різні дні календаря через кубкові турніри. "Манчестер Сіті" здобув непросту перемогу над "Брайтоном" – 17-ю командою турніру. Українець Олександр Зінченко знову отримав вотум довіри від Хосепа Гвардіоли і відіграв всі 90 хвилин.

Нещодавно Зінченко з ризиком для життя запустив салют у себе під будинком.

Єдиний м'яч молодий Філ Фоден забив на 44-й хвилині з передачі Кевіна де Брюйне. Уже в доданий час Рахім Стерлінг не реалізував пенальті, так що гра завершилася скромною "вікторією" господарів – 1:0. Хоча за кількістю ударів і в створ (6-1), і в цілому (16-5) "містяни" значно перевершили гостей.

Зінченко за традицією діяв на лівому фланзі оборони "МанСіті".

Цей успіх дозволив "МанСіті" наздогнати за очками "Лестер" і "Евертон" і вийти на третє місце.

Причому хлопці Гвардіоли провели на матч менше за конкурентів.

Тепер 17 січня команда українця зіграє на своєму полі з середняками з "Кристал Пелас".

Нещодавно Зінченко біля смітника "обстріляв" дружину сніжками.