Зінченку дали в око. Фото, як його "розмалювали"

21 січня 2021, 09:03
Український футболіст постраждав у переможному поєдинку проти "Астон Вілли"

Олександр Зінченко / Фото: Instagram

Олександру Зінченку, який напередодні допоміг "Манчестер Сіті" обіграти "Астон Віллу" 2:0, дісталося від футболістів бірмінгемської команди по обличчю.

Після матчу українець опублікував у своїх історіях в Instagram фото постраждалого в боротьбі з суперниками лівого ока. Опухла брова свідчить про те, що в матчі мали місце елементи боксу або змішаних єдиноборств.

"Коли позичив трохи косметики, поки тебе немає вдома", – звертаючись до своєї дружини Влади Седан, підписав це фото Олександр Зінченко

Нагадаємо, в матчі з "Астон Віллою" Зінченко вийшов на поле на 28-й хвилині замість травмованого Кайла Вокера і відіграв до самого кінця зустрічі. Обидва голи "Манчестер Сіті" забив у заключну чверть години. Відзначилися Бернарду Сілва і Гюндоган (з пенальті).

Після цієї перемоги "Манчестер Сіті" посідає друге місце в Прем'єр-лізі Англії, відстаючи на два очки від "МЮ", але маючи одну гру в запасі.