Заявка на бронзу! Дніпро-1 познущався над Ворсклою

27 листопада 2021, 21:20
Команда Ігора Йовічевіча з розгромним рахунком 5:1 перемогла Ворсклу і вийшла на третє місце у турнірній таблиці

Дніпро-1 декласував Ворсклу у битві за третє місце

У центральному матчі 16-го туру чемпіонату України зустрічалися Дніпро-1 та Ворскла. Ціна поєдинку – третє місце у чемпіонаті України.

Дебют зустрічі став "холодним душем" для підопічних Юрія Максимова. Вже на 8-й секунді матчу вінгер Дніпра-1 Олексій Гуцуляк забив гол у ворота Різника! Цей гол став найшвидшим в історії УПЛ.

Гол Гуцуляка

Футболісти Ворскли так і не отямилися від шоку, а футболісти Дніпра-1 продовжували розривати оборону полтавців.

У другому таймі дніпряни забили ще чотири голи у ворота Різника.

На початку другої 45-хвилинки воротар Ворскли зумів відбити пенальті після удару Довбика. Але його подвиг не надихнув гравців "зелено-білої" команди.

Всього за десять хвилин футболісти Дніпра-1 відправили чотири м'ячі у сітку воріт Дмитра Різника. Дублем відзначився Артем Довбик, ще по одному голу забили Гуцуляк та Піхальонок.

Дубль Довбика

Гол Пихальонка

Дубль Гуцуляка

Підопічні Юрія Максимова наприкінці матчу зуміли "розмочити" рахунок. Після грубої помилки Ігнатенка Кравчук вийшов віч-на-віч з Кожокару і завдав точного удару – 5:1.

Гол Кравчука

ОГЛЯД МАТЧУ

Українська Прем'єр-Ліга. 16-й тур.

Дніпро 1 – Ворскла – 5:1

Голи: Гуцуляк (1, 62), Довбик (52, 54), Пихальонок (58) – Кравчук (84)

На 50-й хвилині Довбик не реалізував пенальті (воротар)

Дніпро 1: Кожокару, Кравченко, Нельсон, Сваток, Дубінчак, Ігнатенко, Пихальонок, Гуцуляк (Білл, 75), Джурасек (Ді Франко, 65), Назаренко (Лучкевич, 65), Довбик (Русин, 75).

Ворскла: Різник, Яворський (Челядін, 46), Чеснаков, Тамм, Пуцлін, Пердута (Павлюк, 70), Якубу, О.Тілль (Кравчук, 67), Пешич, Кане (Хрипчук, 78), Рангел (Амількар, 70).

Перемога над Ворсклою дозволила Дніпру-1 вийти на бронзове місце у турнірній таблиці та зробити заявку на медалі у чемпіонаті. Полтавці опустилися на четверту сходинку чемпіонату, маючи в активі 31 очко. Якщо у понеділок Зоря обіграє Олександрію у заключному матчі 16-го туру УПЛ, то полтавці можуть опинитися на 5-му місці.