Бронзовий призер УПЛ несподівано втратив очки у Львові

11 вересня 2021, 15:53
Луганська Зоря зіграла внічию у Львові з Рухом у матчі сьомого туру УПЛ

Матч седьмого тура УПЛ Рух - Заря

Суботню програму сьомого туру Прем'єр-ліги відкривав матч Рух – Зоря.

Для луганців старт в новому чемпіонаті не вдався. Команда Скрипника ніяк не може наблизитися до лідерів.

У свою чергу, львівський Рух, у разі перемоги над Зорею, міг обійти її в турнірній таблиці.

Перший тайм пройшов за переваги луганської команди, але на 37-й хвилині, після помилки захисника гостей Віталія Вернудуба, майстерно відзначився форвард львівської команди Андрій Борячук.

Такий хід матчу не влаштовував головного тренера Зорі, тому після перерви він випустив на поле ударний дует Шахаб – Овусу.

В середині другого тайму Вернидуб, що провинився в першому таймі, виграв верхову боротьбу у центрі поля, видавши при цьому гольовий пас на Аллах'яра. Іранський форвард використав свій шанс – 1:1.

Після цієї нічиєї Зоря залишається на шостому місці в турнірній таблиці, а Рух піднявся на восьму сходинку.