Зоря обіграла клуб Мілевського і залишилася в гонитві за "сріблом"

2 травня 2021, 18:56
Перемога над Минаєм, вирвана на останніх хвилинах, майже гарантувала команді Скрипника "бронзу", а також залишила їй шанси на друге місце

Зоря vs Минай / Фото: Офіційний сайт ФК "Зоря"

Зоря вирвала перемогу в аутсайдера чемпіонату України Миная 1:0, вразивши ворота команди із Закарпаття в домашньому матчі в Запоріжжі на 82-й хвилині.

Іранський нападник Зорі Аллах'яр у центрі штрафного майданчика Миная виграв м'яч для Кочергіна, і той з-під кількох захисників примудрився пробити в лівий нижній кут.

ЗОРЯ – МИНАЙ – 1:0. ВІДЕО МАТЧУ

Артем Мілевський за поразкою свого Миная, який зробив ще один крок назустріч Першій лізі, спостерігав з лави запасних.

Зате Зоря завдяки цій перемозі майже гарантувала собі "бронзу". Команда Скрипника випереджає Колос на шість очок за два тури до фінішу, отже, щоб гарантовано стати третіми, луганцям потрібно взяти очко в останніх поєдинках з Дніпром-1 і Олександрією.

Водночас у Зорі залишаються ще й теоретичні шанси на "срібло", але до Шахтаря – аж чотири очки.