Зоря, попри коронавірус в команді, виграла у Львові

3 квітня 2021, 18:50
Перемогу луганцям над Рухом приніс дубль колишнього футболіста Динамо Громова

Артем Громов / Фото: Офіційний сайт ФК "Зоря"

У суботньому матчі 20-го туру УПЛ Зоря на виїзді обіграла аутсайдера чемпіонату України Рух – 2:0. Перемогу команді Віктора Скрипника на "Арені Львів" приніс дубль колишнього динамівця Артема Громова, який забив по голу на початку кожного з таймів.

Відео голів Артема Громова

Відзначимо, що останні десять хвилин матчу з Рухом, уже ведучи 2:0, Зоря діяла в меншості – за розмови з арбітром другу жовту картку, а з нею і червону, отримав Іванісеня.

Додамо також, що Зоря грала проти Руху в ослабленому складі. Захисники луганців Віталій Вернидуб та Денис Фаворов потрапили до лазарету через коронавірус.

Завдяки цій перемозі Зоря продовжує боротьбу за потрапляння до ТОП-2 Прем'єр-ліги і путівку до кваліфікації Ліги чемпіонів. Луганці посідають третє місце, відстаючи від Шахтаря на чотири очки.

До кінця чемпіонату командам залишається зіграти по сім матчів.

5 фактів про новий локдаун, які мав знати кожен. Пенсіонер-влогер Дід Панч в новому випуску Youtube-шоу пояснив: що, де і коли буде закрито. А також провів опитування і дізнався, як цей локдаун сприйняли українці.