За Білодід помстилися: японку залишили без золота на домашній Олімпіаді

24 липня 2021, 14:41
У Токіо завершилися змагання з дзюдо у вагових категоріях до 48 кг у жінок і до 60 кг у чоловіків. Кривдниця Дар'ї Білодід сама зазнала фіаско у фіналі

Японці не змогли взяти дві золотих медалі в дзюдо / Фото: Instagram

Японка Фуна Тонакі здолала свою головну конкурентку на золото українку Дар'ю Білодід у півфіналі турніру і вже уявляла себе олімпійською чемпіонкою, але її мрії розбила сенсаційна Дістрія Краснікі з Косово.

За шість секунд до кінця бою Краснікі провела "вазарі", заробивши очко, і у японки просто не залишилося часу, щоб врятувати ситуацію. Бронзові нагороди у Дар'ї Білодід і Уранцецег Мунхбатін з Монголії.

А у чоловіків у категорії до 60 кг золоту медаль завоював японець Наохіса Такато, який переміг Ян Юнг-Вея з Тайваню. Бронзові медалі у цій ваговій категорії дісталися Елдосу Сметову з Казахстану і Луці Мхеїдзе з Франції. Нагадаємо, українець Артем Лесюк претендував на бронзу, але поступився у втішному поєдинку.

Всі новини про виступ України на Олімпіаді-2020 ви можете знайти в спеціальному розділі на нашому сайті.

Також у нас на сайті є докладний розклад Олімпійських ігор на кожен день, де окремо виділені медальні старти.

А ще ми проводимо голосування за найкрасивішу українську спортсменку в Токіо. Допоможіть нам вибрати Міс Україна на Олімпіаді-2020!