Ви маєте бачити, хто перевершив Мессі: найкращим визнали гол в ворота переможця Ліги чемпіонів

4 червня 2021, 19:29
Найкрасивіший удар по воротах вийшов у 28-річного іранського форварда Порту Мехді Таремі в виїзному матчі 1/4 фіналу проти лондонського Челсі

/ Фото: Getty Images

Сьогодні в УЄФА назвали найкращий гол сезону 2020/2021 в Лізі чемпіонів. Визначали його в голосуванні уболівальників. Висловити свою думку зважилися понад 1 мільйон 300 тисяч шанувальників футболу. Зрештою на перше місце поставили суперудар нападника Порту Мехді Таремі в чвертьфінальному поєдинку проти Челсі – майбутнього переможця турніру.

Сьогодні Челсі продовжив контракти з Тухелем і Тіаго Сілвою.

Новину повідомили на офіційному сайті УЄФА, а сам герой відразу ж опублікував її на своїй сторінці в Instagram.

Правда, за підсумками двох зустрічей підопічні Томаса Тухеля перемогли. Після успіху 2:0 в Португалії лондонці дозволили собі поступитися на своєму полі. Хоча, думається, їм однаково було прикро пропускати на четвертій доданій хвилині. Дивіться, як Порту обіграв Челсі в Лондоні:

До трійки найкращих потрапили голи Ліонеля Мессі в матчі ПСЖ – Барселона (1:1) і Олів'є Жиру в грі Атлетіко – Челсі (0:1). Дивіться, як відзначився аргентинець: