Згадуючи фінал ЛЧ у Києві: хет-трик Бензема допомагає Реалу здолати Челсі

7 квітня 2022, 00:01
Французький форвард зумів тричі пробити Едуара Менді та фактично гарантувати своїй команді прохід у півфінал Ліги чемпіонів

Карім Бензема феєрить у Лізі чемпіонів / Фото: Getty Images

Сьогодні пройшли ще два поєдинки 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. У центральній зустрічі зійшлися Челсі та Реал, які подарували глядачам результативний матч.

Минулого сезону команди зійшлися в півфіналі ЛЧ, і тоді Челсі виявився сильнішим, взявши згодом і сам титул. Реал налаштувався помститися лондонцям, і в нього це вийшло.

Героєм вечора став форвард "бланкос" Карім Бензема. Француз уже у першому таймі двічі вдало замкнув передачі від партнерів: спочатку простріл від Вінісіуса, а пізніше навіс від Модрича.

Челсі зміг відповісти одним голом до перерви, Гаверц головою успішно добив м'яч після подачі Жоржиньйо. Лондонці прагнули відігратися у другому таймі, але команду підвів досі надійний кіпер Едуар Менді.

Сенегалець вийшов далеко з воріт і слабким пасом на партнера подарував м'яч Бензема. Форварду залишалося лише влучити у порожні ворота, щоб оформити хет-трик.

Цей гол, напевно, нагадав Каріму фінал ЛЧ-2018 у Києві, коли йому м'яч на рівному місці подарував воротар Ліверпуля Лоріс Каріус. Як і тоді, Реал впевнено довів матч до комфортної перемоги з рахунком 1:3.

Через тиждень, 12 квітня, суперники знову зійдуться – уже на "Сантьяго Бернабеу", щоб визначити півфіналіста. Переможець дуелі в 1/2 фіналу протистоятиме Манчестер Сіті або Атлетіко.

ЧЕЛСІ – РЕАЛ 1:3