Вік медалям не завада. Чемпіонами Ігор стала найстарша пара учасників Олімпіади

12 лютого 2022, 09:59
Американські спортсмени Ліндсі Джакобелліс та Нік Баумгартнер завоювали золото у змішаних змаганнях зі сноуборд-кросу на Олімпійських іграх у Пекіні

Американці Ліндсі Джакобелліс та Нік Баумгартнер стали олімпійськими чемпіонами / Фото: Getty Images

Сьогодні на Олімпіаді-2022 у Пекіні було розіграно комплект нагород у сноуборд-кросі серед змішаних команд. У турнірі взяло участь 16 команд.

Формат змагань збудовано таким чином, що кожен учасник команди по черзі змагався у своєму заїзді. Водночас сноубордист, що стартував другим, мав перевагу чи відставання залежно від виступу свого партнера по команді.

У фіналі США боролися проти команд Італії та Канади. У результаті олімпійськими чемпіонами стали американці Ліндсі Джакобелліс та Нік Баумгартнер.

Срібні медалі у збірної Італії, яка виступала у складі Омара Візінтіна та Мікели Мойолі. А бронза дісталася канадським сноубордистам Еліоту Грондену та Мерієті Одайн.

Олімпіада-2022. Сноуборд-крос. Мікст

• 1. Ліндсі Джакобелліс, Нік Баумгартнер
  • 2. Мікела Мойолі, Омар Візінтін
  • 3. Еліот Гронден, Мерієта Одайн

Зазначимо, що пара Баумгартнера та Джекобелліс була найстаршою серед усіх учасників командного турніру на Іграх-2022. На двох американцям 76 років.

Ліндсі Джейкобелліс стала дворазовою олімпійською чемпіонкою, а 40-річний Нік Баумгартнер завоював перше золото у своїй кар'єрі.